ДОГОВОРИ СПОРТИВНОГО СТРАХУВАННЯ (на фірмових бланках) 

"МИТЬ". Оригінал отримується в офісі SPORTINSURANCE або партнерів в Києві, Одесі, Чернигові.

Для Києва можлива доставка. 1. Вартість особистої доставки  - 100 - 200 грн. в залежності від транспортної доступності (наявність поруч з Вам метро тощо).

2. "Нова Пошта" (для Києва термін доставки 1 день) - вартість за тарифами "Нової Пошти" з урахуванням зворотньої доставки одного екземпляру договору з підписом страхувальника. За рахунок Страхувальника.

"МАРАФОН", "МАРАФОН ЕКСТРА", "ЛІДЕР", "ЛІДЕР ЕКСТРА":  

1. Оригінал отримується в офісі SPORTINSURANCE або партнерів в Києві, Одесі, Чернигові.

2. Якщо Ви знаходитесь в Києві:

  • для договорів зі страховим платежем до 1000 грн включно, вартість доставки - 100 - 200 грн. в залежності від транспортної доступності (наявність поруч з Вам метро тощо);
  • якщо страховий платіж 1 001 грн та більше, доставка за наш рахунок.

3. "Нова Пошта" (для Києва термін доставки 1 день) - вартість за тарифами "Нової Пошти" з урахуванням зворотньої доставки одного екземпляру договору з підписом страхувальника. За рахунок Страхувальника при страховому платежі до 1000 грн, за рахунок SPORTINSURANCE від 1001 грн.

Увага! Доставка здійснюється в зручні для Вас та нас час та місце! 

 

ДОГОВОРИ МЕДИЧНИХ ТА ІНШІХ ВИТРАТ ДЛЯ ЗМАГАНЬ, ТРЕНУВАНЬ ТА ПОДОРОЖЕЙ ЗА КОРДОН

1. Продаються поки лише в Києві. Ососбисто оригінал отримується в офісі SPORTINSURANCE в Києві або в офісі партнера з цього виду страхування ПрАТ "Страхова компанія "ІНТЕР ПЛЮС"

2. Якщо Вам не потрібен договір у паперовому вигляді, після оплати Ви можете отримати XLS - версію договору з підписом та печаткою страхової компанії.

3. Доставка Києвом здійснюється: 

- для договорів зі страховим платежем до 1000 грн включно, вартість доставки - 100 - 200 грн. в залежності від транспортної доступності (наявність поруч з Вам метро тощо),

- якщо страховий платіж 1001 грн. та більше, доставка за наш рахунок,

- постійним клієнтам та організованим групам.

4. "Нова Пошта" (для Києва термін доставки 1 день) - вартість за тарифами "Нової Пошти" з урахуванням зворотньої доставки одного екземпляру договору з підписом страхувальника. За рахунок Страхувальника при страховому платежі до 1000 грн, за рахунок SPORTINSURANCE від 1001 грн.

Увага! Доставка здійснюється в зручні для Вас та нас час та місце!